• Odwiedziło nas: 119566

Planetarium

Dnia 22 listopada 2023 r. nasze przedszkolaki odbyły podróż w kosmos. Nadmuchiwana ogromna kopuła nagle pojawiła się w naszej sali gimnastycznej. Dzieci zaskoczone jej wielkością od razu chciały dowiedzieć się, co to jest i co się w tym znajduje. Jak wiemy, nasze dzieciaki są dzielne i ciekawe świata, dlatego bardzo chętnie weszły do wnętrza kopuły. Po wejściu do środka przedszkolaki zobaczyły, że jest jeszcze ciekawiej niż na zwenątrz. Kiedy wszyscy usiedli, nad ich głowami rozgwieździło się niebo i rozpoczęła się podróż w kosmos. Dzięki specjalnej projekcji można było zobaczyć planety i gwiazdy oraz dowiedzieliśmy się o nich wiele ciekawostek. Zaciemnione wnętrze nie wystraszyło naszych dzielnych zuchów, a zapewniło niepowtarzalny klimat i umożliwiło dogłębne przeżycie każdej fazy multimedialnej przygody. To były niezapomniane wrażenia!

Patrycja Drobek